Ekskluzywny ekspres do kawy inspirowany… silnikiem

ekspres do kawyFani motoryzacji i kawy będą zachwyceni tym ekspresem. The Espreso Veloce Aurum wykonane z 18 ? karatowego złota zainspirowana z najlepszych, sportowych silników na świecie i ozdobiona motywami motoryzacyjnymi podbije ich serca.

Fantastyczny produkt od Super Velcove (znanego ze stylowych urządzeń inspirowanych motoryzacją) posiada mocną konstrukcję wykonaną z tytanu, węgla i aluminium. Mechaniczny wzór nawiązuje do silnika V12. Ekspres wygląda tak, jakby składał się ze zbiornika na paliwo i tłumików, którymi czarno ? złoty płyn jest serwowany do filiżanek. Każda część ekspresu jest starannie zaprojektowana i inspirowana motoryzacją.

ekspres do kawy

Ekspres do kawy posiada 380 mm długości, 340 mm wysokości 420 mm szerokości, a jego waga wynosi około 35 kg. Jest on o połowę mniejszy od silnika V12 ze zbiornikiem o pojemności 3 l. Każdy element konstrukcji ekspresu do kawy został wykonany ze stopu metali Aersospace Grade 7075, tytanu, chirurgicznej stali klasy 304 oraz antykorozyjnej 6082 T6. Najbardziej zewnętrzne elementy zostały wykończone anodowanym, jasnym i satynowym srebrem, a Nordic Gold Billet 18 ? karatowym złotem. ekspres do kawy

Cena jest jeszcze nieznana, a w sklepie jest dostępnych tylko 10 egzemplarzy. W zestawie znajdują się wykonywane na zamówienie kubki również inspirowane motoryzacją, które są doskonałym uzupełnieniem ekspresu do kawy.