Jakie buty noszą gwiazdy?

Kilka dni temu odbył się nieoficjalny pokaz wiosennej kolekcji marki Carinii. Zaproszone osoby znane z telewizyjnych ekranów bardzo chętnie promują to obuwie.

Oliwier Janiak

Pokaz prowadził Oliwier Janiak. Nie mamy informacji czy jego buty, bardzo stylowe i świetnie pasujące do garnituru również pochodzą z nowej kolekcji Carinii, ale trzeba przyznać, że są naprawdę eleganckie.

Maja Sablewska

Na pokazie była obecna również ambasadorka marki – Maja Sablewska. Jej buty są tak charakterystyczne i interesujące, że nadają ton całej stylizacji. Niestety dobór wzoru na rajstopach pozostawia wiele do życzenia i zakłóca całość koncepcji.

Natalia Siwiec

Zachwyt wzbudzała Natalia Siwiec, która podkreśliła swoje długie nogi świetnie dobranymi do stroju, bardzo wysokimi kozakami. Piękna, zgrabna i uśmiechnięta jak zawsze. Natalia Siwiec jest organizatorką akcji Just Must – akcji, w której nagradza się podejmowanie wyzwań (więcej o akcji). Ta młoda osoba ma nie tylko świetną figurę ale też głowę pełną fantastycznych pomysłów.

Omena Mensah

Grono gwiazd dopełniała ulubiona pogodynka widzów TVN Omena Mensah. Stylowa, elegancka i klasyczna stylizacja Omeny doskonale podkreśla jej figurę a buty stanowią akcent kolorystyczny odpowiedni ta tego rodzaju imprezę.

Na pokazie gościli również: Anna Popek, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Kaczorowska, Beata Sadowska, Agnieszka Jastrzębska, Odeta Moro, Paulina Krupińska, Karolina Malinowska i Edyta Herbuś.Kolekcja Carini na wiosnę i lato 2015 podobała się gościom. Maja Sablewska opisała ją w taki sposób:

– Nowa kolekcja będzie stanowić kolejny krok Carinii – złoty krok, który pokaże markę w bardzo modnym i wygodnym wydaniu. Linię na przyszły sezon zaprezentowano już podczas jesiennych pokazów handlowych w Krakowie oraz w Serocku, a zaproszeni goście mogli upatrzeć swoje ulubione modele.

kolekcja carini

powrót

Wydrukuj Do góry strony