Kolekcja Vippi w Nowym Showroomie

showroom warszawa praga  chodakowska

Na modowej mapie Warszawy pojawiło się ostatnio fantastyczne, nowe miejsce. Jest nim Nowy Showroom Anny Szymczak, w którym odbył się pokaz najnowszej kolekcji Vippi Design.

Anna Szymczak to osoba znana w kręgu gwiazd kina i telewizji. Przez wiele lat we współpracy z Bartkiem Stasiną prowadziła jedną z największych polskich agencji aktorskich – Studio ABM we Wrocławiu. Od kilku lat pani Anna mieszka w Warszawie i zajmuje się kreacją i promocją marek. Pasjonuje ją moda, styl i architektura.

pokaz kolekcji w showroom

Nowy Showroom, który stworzyła to nie tylko nazwa firmy zajmującej się w sposób profesjonalny i nadzwyczaj skuteczny PR’em ale także nazwa salonu na warszawskiej Pradze. Miejsca przestronnego, doskonale eksponującego wspaniałe kreacje jakie są tam prezentowane.

Nowy Showroom to miejsce przyjazne dla wszystkich – poczynając od samych klientów, poprzez gwiazdy kina, teatru i telewizji często odwiedzające organizowane pokazy, aż do dziennikarzy i blogerów modowych. Każdy może poczuć się tam swobodnie i komfortowo.

showroom Anna Szymczak

Marki jakie Nowy Showroom w tej chwili reprezentuje to m.in. Carini, Mistic czy Vippi Design. Mieliśmy okazję gościć na pokazie najnowszej kolekcji Vippi i naprawdę byliśmy pod wrażeniem doskonałej organizacji, świetnej ekspozycji i miłej atmosfery.

Sama kolekcja marki Vippi Design na wiosnę 2015 jest warta zauważenia. Projektantka, Katarzyna Gałaj jest osobą o ogromnej wyobraźni dzięki której bawi się stylem, kolorem i zestawieniem tkanin. Kolory, co jest cechą charakterystyczną dla Vippi Design, są niezwykle żywe i przyciągające uwagę. Tkaniny dość dobre gatunkowo, zestawione ze sobą w kontrastach, przełamujące tabu.

vippi design

Kolekcja jest adresowana przede wszystkim do mam i córek. Kolorowe i zwiewne jak motyle skrzydła spódniczki, wygodne leginsy, bluzeczki lekkie i stylowe. W Kolekcji nie zabrakło również poważniejszych tonacji – doskonałych do szkoły i pracy tunik i spódniczek.

Kreacje podobały się również przybyłym na pokaz gościom. Aktorka Anna Korcz, która do Showroomu przybyła z synkiem prosiła projektantkę by szyła również dla chłopców. Dla siebie wybrała kilka rzeczy i piękny puf w oryginalne wzory inspirowane kolorami Indii.

nowa kolekcja vippi design Anna Korcz

Wawrzyniec Prasek, który na pokaz przyjechał w towarzystwie córeczki wyznał, że mała od kilku miesięcy ma w szafie ubrania Vippi Design i bardzo lubi je nosić.

Wśród gości spotkaliśmy również Bartosza Żukowskiego z córką, Jadwigę Gryn z córką, Ewę Pacułę, Kasię Novą, Lidię Kopanię, Martynę Kliszewską, Aleksandrę Mikołajczyk, Oliwię Angerstein, Agatę Załęską, Annę Kalatę, Andżelikę Piechowiak, Sylwię Wysocką oraz zaprzyjaźnioną z marką Dorotę Wodzińską.

pokaz kolekcji

Nowy Showroom wypełniony był dziećmi, które doskonale się bawiły dzięki czemu dorośli mogli spokojnie porozmawiać i obejrzeć kolekcję.

źródło www.lifeandmore.pl