Król makijażu

Perfekcyjny makijaż na wieczór

Dzisiejsza propozycja makijażu to perfekcyjny makijaż na wieczór. Wykorzystuje on jeden z najmodniejszych kolorów makijażu w tym sezonie. To pomarańcz. Delikatny odcień tego koloru świetnie kontrastuje z chodnym odcieniem tęczówki. Pomarańczowy nada ciepła paniom o błękitnych i szarych oczach. Oczy podkreślone są tu także klasycznym, czarnym eyelinerem. To sprawi, że wybranek z pewnością ulegnie pod waszym kuszącym spojrzeniem. Jak wykonać ten makijaż? To nie jest trudne i nie zajmuje dużo czasu. Same się przekonajcie.

Do wykonania makijażu potrzebne będą:

  • matowy cień do powiek w odcieniu brązu,
  • błyszczący cień do powiek w w odcieniu szampana bądź moreli,
  • cień do powiek typu intensywny pomarańcz, bądź koral,
  • fioletowy odcień cieni do powiek,
  • pędzelek i eyeliner w płynie,
  • czarna maskara lub czarny tusz do rzęs.

matowy cieńKrok 1.

Bazą makijażu jest matowy cień w kolorze brązu.Nakładanie zaczynamy od zewnętrznego kącika oka. Kolor zaś powinien kończyć się na samym środku powieki. W tym przypadku lepiej od tradycyjnej gąbki sprawdzi się mały pędzelek.

cień do powiekKrok 2.

Zaczynając od wewnętrznego kącika oka nakładamy połyskujący cień do powiek w odcieniu szampana, bądź moreli. Ważne, aby cień miał ciepły odcień, będzie bowiem lepiej komponował się z pomarańczowym cieniem.

powiekiKrok 3.

Teraz nakładamy trzeci odcień – może to być intensywny pomarańcz, bądź koral. Zaczynamy od zewnętrznego kącika oka i malujemy do połowy powieki.

cieni do powiekKrok 4

Ostatni, fioletowy odcień cieni do powiek nakładamy w załamaniu powieki. Następnie delikatnie rozcieramy kolor gąbką, tak by płynnie zmieszał z kolorem koralowym.

eyelinerKrok 5.

Zaczynając od wewnętrznego kącika oka tworzymy kreskę typu kocie oko. To zadanie ułatwi nam wąski pędzelek i eyeliner w płynie.

czarna maskara

Krok 6

Ostatnim krokiem jest czarna maskara. Nakładamy ją zarówno na górne, jak i dolne rzęsy.