Malediwy – brama do niebios

urlop na malediwach

Malediwy to wyspy położone na oceanie Indyjskim.

Jeżeli gdzieś na świecie znajduje się raj, to z pewnością przypomina znajdujące się na Malediwach SPA, w 5-gwiazdkowym hotelu Anantara Kihavah Villas. Łącząc zdrowotne właściwości kokosa oraz magiczne wybrzeże Oceanu Indyjskiego, tutejsze SPA gwarantuje rozluźnienie każdego spiętego mięśnia w ludzkim ciele. Klienci mogą wybierać spośród sześciu różnych pomieszczeń, w których oddadzą się relaksowi w wysublimowanym luksusie.

egzotyczne wakacje

Dostępna oferta zawiera manicure, pedicure, wizytę w salonie piękności, rozciągający się nad wodą relaksacyjny pomost, jaccuzi oraz stanowiący część sauny basen, przeznaczony dla relaksu pomiędzy zabiegami. Można również skorzystać z łaźni parowej czy zrobić zakupy w butiku.

maelediwy

Dla kobiet został przygotowany specjalny pakiet zabiegów, dzięki któremu skorzysta się z wszystkich darów, jakimi może uraczyć ta cudowna wyspa. Trwające dwie lub trzy godziny zabiegi pobudzają każdą część ciała, wypełniając je esencją tropikalnych owoców zmieszaną z uzdrowicielską mocą bezkresnego oceanu.

anantarakihavah spa

Z kolei mężczyźni za 250 dolarów będą mogli skorzystać z 1.5-godzinnej opieki, podczas której słowo ?relaks? nabierze dla nich nowego wymiaru. Masaż mieszanką olejków, wykorzystujący dorobek naukowy, zapewni niespotykany dotąd przypływ energii.

egzotyka

Gorąco polecany jest 7-dniowy pakiet, o którym się nie mówi, tylko się go doświadcza. Całość kosztuje 1410 dolarów i składa się z 7 etapów: Rozwój, Oczyszczenie, Detoks, Relaks, Odbudowa, Przebudzenie, Odmłodzenie. Zawierają się w tym takie zabiegi Roślinny Rytuał Dla Stóp, masaże nóg, kąpiel mleczna, prysznice, ziołowe łaźnie parowe i wiele innych.

Anantara Kihavah Villas oferuje prawdziwą ucztę dla ciała, za które będzie ono niezmiernie wdzięczne swojemu właścicielowi.