Restauracja w Zanzibarze ? na środku Oceanu Indyjskiego

zanzibarCo myślisz o wakacjach na idyllicznej plaży? Białe piaski, czysta, błękitna woda i niebo oraz morska bryza zabiorą cię daleko od stresującego miejskiego życia ? znamy wiele miejsc, które można przedstawić w ten sposób, ale Zanzibar ma dla turystów niepowtarzalną atrakcję, której nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie ? restaurację na koralowej wyspie.

zanzibar

Jak zareagowałbyś na talerz sałatki z ośmiornicy? Jeżeli nie brzmi to apetycznie, możesz spróbować cytrynowego dressingu z francuskim chardonnay. A co myślisz o homarze?  Albo o kalmarach i królewskiej rybie? Możesz wybrać też coś spośród lokalnych specjałów, na przykład Cigales ? małe robale podawane w tradycyjny sposób.

zanzibar

Rock jest restauracją w Zanzibarze, gdzie możesz dostać się tylko niewielką łódką. W restauracji znajduje się 45 miejsc czekających na gości, którzy mają ochotę spożyć posiłek w scenerii morskiego krajobrazu. Świeża ryba z Oceanu Indyjskiego jest w cenie, zwłaszcza gdy podaje się ją z dobrym gatunkami wina. Nic dziwnego, że restauracja w Zanzibarze otwarta w 2012 r. stała się szybko znana na całym świecie.