Miasto we wnętrzu

?To miasto przeklęte, moje miasto…? śpiewała Maria Peszek. Miasto jako obiekt wizualny przyciąga artystów wszystkich dziedzin. Jego architektura ispiruje fotografów, reżyserów, malarzy i projektantów, którzy dzięki swojej fantazji zmieniają ją w prawdziwe dzieła sztuki. Efektem są między innymi i elementy wyposażenia wnętrz, które zachwycają nie tylko baśniowym wyglądem, ale i funkcjonalnością. Lubimy miejskie życie, dlatego poszczególne elementy kolekcji mogą przypominać najsłynniejsze budowle świata. Jesli jesteś zwolenniczką miejskich inspiracji zajrzyj na FAVI to idealne miejsce, aby stworzyć własną urbanistyczną mozaikę z zacisza domowego.

faviŹródło: https://favi.pl/produkty/p/widok-miasta-fototapeta-tapeta-184-x-254-cm?v=209392

Motyw miasta ma szerokie zastosowanie możesz go znaleźć na ścianie, w przedmiotach domowego użytku bądź jako inspiracja i nie chodzi tutaj o to by tworzyć miniaturki miast odwzorowujące każdy szczegół. Miasto w domu to styl życia dla ludzi z pasją, otwartych na nowe doświadczenia aktywnych podróżników. Dobra grafika na ścianie motywuje do działania i staje się motywatorem do działania, może to być miejski gwar Nowego Jorku albo najbardziej romantyczne miasto na świecie Wenecja, wybór należy do Ciebie.

Możesz zawiesić na ścianie obraz z mapa metra Londynu, Berlina albo Warszawy, dopełniając przestrzeń poduszka z miejską grafiką czy wieszaczkiem w przedpokoju. Pomysłów nie brakuje znajdziesz pojemniki do przechowywania drobiazgów, lampy, wazony z miastem w tle.

favi 2Żródło: https://favi.pl/

W moim malutkim domu…

Hitem ostatnich sezonów stały się dekoracyjne pojemniki do przechowywania drobnych przedmiotów w kształcie małych budynków. W ofercie wielu salonów wnętrzarskich znajdziemy domki w postaci półek z drewna albo metalu, które mogą pełnić rolę skrzyneczki na biżuterię, półki na pamiątki, kwietnika czy po prostu stylowej ozdoby. Dzięki geometrycznym kształtom domki dobrze współgrają z pozostałymi dodatkami, nadając pomieszczeniom harmonijny charakter.