Modne fryzury : serce z dwóch warkoczy

Chociaż walentynki są tylko raz w roku proponujemy modne fryzury idealne na romantyczną kolację. Na przykład piękne i duże serce uplecione z dwóch warkoczy. Do wykonania tej fryzury nie potrzeba zbyt wielu wysiłku. A mimo to prezentuje się na prawdę pięknie. To na prawdę świetny sposób by uzyskać nie tylko romantyczne, ale przede wszystkim modne fryzury. Docenią go szczególnie kobiety noszące długie włosy. Oto jak krok po kroku wykonać serce z dwóch warkoczy.

modne fryzury

Włosy długie zaplatać będziemy w dwa warkocze. Musimy więc zrobić idealny przedziałek. Robimy go nieco inaczej, niż zwykły przedziałek. Najpierw robimy przedziałek na środku. Ale jedynie do czubka głowy Z tego miejsca wydzielamy dwie trójkątne sekcje. Jeden przedziałek powinien iść w stronę prawego ucha, drugi zaś w stronę lewego. Najlepiej użyć w grzebyka zakończonego długim szpikulcem. On pomoże nam precyzyjnie wydzielić wszystkie przedziałki.

Zaczynamy pleść warkocz nad czołem na prawo i od przedziałka. Pleciemy cały czas tradycyjny warkocz z trzech pasem. W ten sposób długie włosy pleciemy bardzo szybko. Pleciemy warkocz z boku głowy i kontynuujemy aż do potylicy. Tuż nad karkiem zaczynamy pleść nasz warkocz luźno w dół.

długie włosy

W dokładnie taki sam sposób pleciemy lewą połówkę naszego serca. Zadbajmy, aby warkocze miały podobną szerokość. Lepiej też będą wyglądać, gdy będą dość grube. Tak modne fryzury będą wyglądały ciekawiej. Będa też bardziej rzucały się w oczy.

Luźno zwisające warkocze splatamy ze sobą, a końce związujemy gumką do włosów. Najbardziej polecamy czerwoną. By fryzura ciekawiej się prezentowała możemy wpiąć także delikatną ozdobę. I tak romantyczna fryzura jest już gotowa.

warkocze