Naklejka na ścianę z motywami muzycznymi

Naklejka na ścianę z motywami muzycznymi

Naklejki na ścianę z motywami muzycznymi to częsty wybór nie tylko do domów prywatnych, ale także do różnych knajp muzycznych, restauracji czy firm mających powiązania z działalnością artystyczną.

Istnieje wiele wzorów a każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Poniżej spróbujemy doradzić jak dobrać taką naklejkę na ścianę do naszych potrzeb.

Nuty

Nuty na pięciolinii to świetny motyw dla osób, które interesują się muzyką poważną. Ciekawym rozwiązaniem jest przeprowadzenie takiej pięciolinii wzdłuż całej ściany ? dzięki temu będziemy mogli wykleić sobie pokój w spory kawałek ulubionego utworu Chopina czy Mozarta. Ze względu na to, że można wybrać dowolny kolor naklejki na ścianę, będziemy mogli dobrać ją pod każdy kolor ściany na zasadzie kontrastu ? zestawić biały z czarnym (najbardziej klasyczne połączenie) czy choćby niebieski z żółtym. Świetnie wpasują się do szkół muzycznych, domów kultury czy prywatnych pomieszczeń ? zwłaszcza pracowniach artystycznych.

Instrumenty muzyczne

Instrumenty muzyczne to zazwyczaj wybór dokonywany przez osoby grające na gitarach, perkusjach, trąbkach czy jakichkolwiek innych instrumentach. Aby podkreślić swoje zamiłowanie do jakiegoś instrumentu można go umieścić na ścianie w pokoju czy też prywatnej sali prób, o ile taką posiadamy.  Rodzajów naklejek z instrumentami jest wiele – nie musi być to tradycyjnie wyglądający przedmiot, ale np. tęczowy saksofon z wylatującymi nutami czy ptakami ? w zależności od naszych upodobań i fantazji. Może to być ciekawe uzupełnienie wnętrza naszego pokoju. Całe szczęście w tym, że możemy wymyślać własne projekty a nie liczyć na te, które są od razu gotowe do sprzedaży. Dzięki temu możemy uzyskać wspaniały, cieszący oko, spersonalizowany efekt.

Artyści

Znani aktorzy, piosenkarze, muzycy ? oni wszyscy również mogą zagościć w naszych pokojach jako naklejka na ścianę. Tego typu przystrojenie ścian to już niekoniecznie wymysł nastolatek, które wieszały plakaty swoich idoli gdzie popadnie. Teraz każdy może mieć swojego ulubieńca blisko siebie ? w postaci takich estetycznych naklejek. Będzie to o wiele lepszy wybór niż plakat – naklejki wyglądają jak integralny element ściany, niejako ?wtapiając się? w nią. Nie znaczy to jednak, że będziesz miał problemy podczas odklejania – są one zrobione z takich materiałów, że nie sprawi ci to problemu ani nie zepsuje ściany. Producenci naklejek na ścianę są w stanie zrobić praktycznie każdy wzór, więc nie musimy się martwić, jeżeli słuchamy mało popularnej kapeli. Również tego typu naklejka na ścianę idealnie wkomponuje się we wnętrze pubu rockowego czy bluesowego. Problem mogą stanowić zmieniające się gusta – jeżeli często zmieniamy upodobania muzyczne to naklejka może się znudzić i wymagać ściągnięcia. A trzeba pamiętać, że działanie słońca może spowodować, że ściana pod naklejką będzie jaśniejsza.

Dla wielu osób muzyka jest czymś bez czego nie wyobrażają sobie życia. Dlatego śpiewają, grają na instrumentach czy chodzą na koncerty. Nic dziwnego więc, że na ścianach wiszą plakaty ulubionych zespołów, a naklejki na ścianę mogą tylko te zamiłowania jeszcze bardziej podkreślić.