Nessi przyciąga gwiazdy

Nessi działa jak magnes i przyciąga gwiazdy. Nie mamy na myśli potwora z Loch Ness, wszak on miał na imię Nessie. Chodzi o polską markę obuwniczą i popularność jaką cieszył się pokaz nowej kolekcji Nessi.

Nessi

Pokaz zatytułowany Kolory Miasta odbył się przy akompaniamencie Wawrzyńca Praska i Caia Caslavinieri. Modelki oprócz butów z wiosennej kolekcji miały na sobie barwne szaty marki Vippi Design i biżuterię Venis. Stroju dopełniały torebki polskiej firmy Gawor.

Vippi Design

Kolekcja lekka, zwiewna i dla każdej kobiety. Użytkowe stylizacje, które wspaniale mogą zabarwić wiosną nasze ulice i dodać każdej kobiecie powiewu wiosennej radości.

obuwie Nessi

Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem znanych z telewizyjnych ekranów osób. Wśród gości można wymienić m.in. panie: Ewę Gawryluk, Annę Gzyrę, Lidię Kopanię, Annę Korcz, Sabinę Sago, Kasię Nova, Grażynę Wolszczak, Joannę Kurowską, Olivię Angerstein, Annę Samusionek, Olgę Borys, Sylwię Wysocką, Joannę Sydor, Martynę Kliszewska, oraz panów: Bartosza Żukowskiego i Jakuba Przebindowskiego, który wcześniej wykorzystał obuwie Nessi w swoim spektaklu.