Wiosenne kolory prosto z szafy

Nadchodzący sezon modowy rezerwujemy dla koloru. Dlatego marka odzieżowa Vippi Design dzięki lekkim, zwiewnym fasonom i barwnym projektom, zostaje coraz bardziej zauważalna, a nowe kolekcje świetnie wpisują się w wiosenny klimat.

polscy projektanci mody
Moc koloru odzieży Vippi Design można było poczuć podczas czwartkowej medialnej prezentacji kolekcji butów Nessi ?Kolory miasta? na sezon wiosna /lato 2015. Stylizacje na wybiegu bazowały na najnowszych modelach z kolekcji Vippi Basic oraz kolekcji Mandale. Modelki zaprezentowały zestawy w wiosennym miejskim klimacie.

Nie zabrakło sukienek i tunik w żywych, ciepłych kolorach, idealnie komponujących się z odkrytym obuwiem. Bardziej stonowane kreacje w szarościach i czerni, odpowiednie na cieplejsze wieczory, zachwycały oryginalnymi fasonami z ?lejącej? dzianiny.

Vippi Design

Luźne i zwiewne materiały, z jakich wykonano odzież Vippi Design sprawdzą się zarówno wiosną, jak i latem, zapewniając pełen komfort ruchu.

Zaprezentowane na wybiegu stylizacje wzbogacono biżuterią marki Venis oraz torebkami Gawor, które nadały zestawom miejskiego szyku.