Złoto na święta

11

Złoto to absolutny numer jeden w trendach tego sezonu. Potwierdzeniem są liczne modowe kolekcje dedykowane przełomowi roku 2015/2016. Ale złoty trend zagościł nie tylko na wybiegach, lecz również w codziennych stylizacjach. Bogate dodatki, zwłaszcza w okresie świąteczno-sylwestrowym są szczególnie pożądane.

22naszyjnik: Venis, kolczyki: Venis, pomadka: La Luxe, ramka: Home & You

Powszechnie wiadomo, że złoto, czy nawet jego kolor, symbolizuje bogactwo i przepych. Golden look, a może tylko drobny złoty akcent w stylizacji? Możliwości jest wiele, a dodatków jeszcze więcej. Propozycją dla zwolenników subtelnej biżuterii jest polska marka biżuteryjna Venis, która podążając za gorącym trendem, stworzyła kolekcję złoconych naszyjników z zawieszkami, wykonanych ze srebra i naturalnych kamieni. Na pozór delikatne i drobne, ale odpowiednio dobrane i połączone ze sobą potrafią nadać sznytu.

33

naszyjnik: Venis, wisior: Venis, okulary: Caroline Abram, kubek: target, poduszka: Levtex

Marka proponuje cienkie łańcuszki z modnymi motywami w kształcie ważki, piórka, kluczyka, skrzydeł? A wszystko zaklęte w postaci misternych zawieszek. Te urokliwe małe dodatki wpisują się idealnie w świąteczny nastrój, który niesie ze sobą dużą dawkę magiczności.

44

naszyjniki: Venis, pasek: Moschino, róż: La Luxe,

Miłośnicy naturalnych kamieni również znajdą tu biżuterię dla siebie. Chociażby naszyjniki wykonane ze złoconego hematytu, do których można dobrać kunsztowne zawieszki ze stali szlachetnej. Według niektórych wierzeń, ten kamień pomaga zamienić marzenia w jawę ? może nadchodzące święta będą okazją, by się o tym przekonać?

Złoto

naszyjniki: Venis, bransoletki: Venis, spodenki: Dolce & Gabbana, poduszka: H&M Home

Ceny od 60 zł do 330 zł.

Nowy Showroom, PR Agency & Boutique

Kolczyki dla dzieci – prezent na każdą okazję