Innowacyjna prostownica do włosów

prostownica do włosów Glampalm

Idealne ułożenie włosów zajmuje z reguły sporo czasu. Niekiedy stosowane przez nas metody i tak nie przynoszą pożądanego efektu. Tylko w bajkach kobiety za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mogą pochwalić się perfekcyjną stylizacją, która dodatkowo jest trwała i pozostaje nienaruszona przez cały bal? W życiu o ten efekt jest znacznie trudniej, choć producenci kosmetyków, szamponów i urządzeń do pielęgnacji włosów inwestują wielkie pieniądze w uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów.

Glampalm stara się wprowadzić na rynek innowacyjną prostownicę, która jest bardziej zaawansowanym narzędziem do stylizacji. Właścicielem koreańskiej firmy jest Unil Electronics, którego urządzenia są już dość znane na rynku.

prostownica do włosów

Nowy pododdział ma usprawniać oferowane już produkty i dbać o ich stały rozwój, tak by wychodzić naprzeciw potrzebom klientek. W tym celu koreańskie przedsiębiorstwo wypuściło na rynek trzy zestawy do stylizacji włosów. Każdy z nich dopasowany jest do danego typu i z dobrodziejstw mogą korzystać zarówno panie z kręconymi włosami, jak i np. z fryzurami prostymi czy krótkimi.

Prostownice mają również funkcję robienia loków, a przy tym nie niszczą struktury włosa. Dodatkową zaletą nowych urządzeń jest nagrzewanie się w niecałe 10 sekund, zaś po 35 sekundach prostownica sama przestaje się nagrzewać, co zapobiega wiecznemu problemowi przypalania włosów.

prostownica

Prostownica do włosów Glampalm jest tak zaprojektowana, że obudowa urządzenia nie tylko jest odporna na ciepło, ale także zamyka się sama dzięki magnetycznym końcówkom. Całość sprawia takie wrażenie, że już pojawiły się stwierdzenia, iż Glampalmowi rzeczywiście udało się stworzyć prostownicę rodem z baśniowych opowieści.

Jeśli macie problemy z odpowiednim ułożeniem fryzury, być może to jest właśnie opcja do wypróbowania. Cena urządzenia oscyluje w granicach 220-270 dolarów i jest ono dostępne w Internecie.