Wiosenna kolekcja marki Christian Louboutin

Peter Lippmann & Christian Louboutin

To, że kolekcja Christian Louboutin 'a jest oryginalna i perfekcyjna, nikogo kto śledzi dokonania tego projektanta, nie dziwi.  Po raz kolejny duet Peter Lippmann & Christian Louboutin zaskakuje fantazją, precyzją i finezją kampanii.

Tym razem w przepiękne portrety martwej natury, w której dominują bukiety kwiatowe, wpleciono także ekskluzywne torebki. Portrety pachną wiosną i powodują tęsknotę za wnętrzami pełnymi kolorów. Ale jest w nich coś czego w obrazach impresjonistycznych mistrzów, które były inspiracją dla kampanii nie ma. Atmosfera luksususu i elegancji.

Christian Louboutin

Monet i Van Gogh byli raczej ubogimi artystami a ich kochanki z pewnością nie mogłyby sobie pozwolić na zakup ekskluzywnych butów Louboutin’a. Lippman igra na granicy kiczu z publicznością. Robi to jednak z wdziękiem i właściwą sobie pasją podkreślając umiejętnie ekstrawagancję i doskonałość zamkniętą w butach i torebkach ulubionego projektanta.

kolekcja christian louboutin

Całość wiosennej kolekcji Louboutin’a zdominowana jest przez pastele. Są one obecne również na obrazach przygotowanych przez Lipmana, przy czym ukryty w zdjęciu bucik ma nieco żywszy odcień dzięki czemu jest doskonale widoczny mimo niewielkich rozmiarów. ekskluzywne torebki i charakterystyczne buty z czerwoną podeszwą po raz kolejny zostały pięknie oprawione w namiastkę sztuki.

christian louboutin