Salony kosmetyczne ? Warszawa z kreatywnymi stylistami paznokci

Manicure i pedicure z powodzeniem możemy wykonać w domu, jednak to właśnie profesjonalni styliści paznokci potrafią wyczarować prawdziwe dzieła! Jakie rozwiązania mogą zaproponować? Jak znaleźć kreatywne salony kosmetyczne? Warszawa to prawdziwa stolica światowych trendów w manicurze.

manicure

Stolica światowych trendów

Chyba każda z nas próbowała wyczarować na paznokciach oryginalne wzory, zdobienia czy choćby frencz. Nie jest to proste rozwiązanie, dlatego przeważnie decydujemy się na rekomendowane salony kosmetyczne. Warszawa posiada wielu specjalistów, którzy czerpią inspiracje prosto z wybiegów. Światowe trendy są różnorodne. Jedni projektanci proponują naturalność, czyli krótkie paznokcie w odcieniach nude ? o 1-2 tony ciemniejsze lub jaśniejsze od koloru naszej naturalnej płytki. Jest to idealne rozwiązanie do pracy i na spotkania biznesowe.

Inni stawiają na szalone kolory i brokatowe lakiery. Jak się okazuje, do łask wróciły tipsy, czyli nakładki z tworzywa sztucznego. Sprawdzą się szczególnie wtedy, jeśli naturalna płytka jest krótka. Taki manicure lansuje przede wszystkim marka Helmut Lang. Kreatywność stylistek paznokci jest niezwykle ważna, ponieważ dzięki temu możemy wyjść ze studia paznokci z małymi dziełami sztuki.

Najmodniejsze inspiracje

W obecnym sezonie panuje duża dowolność. Wciąż są modne czerwone paznokcie ? matowe lub na wysoki połysk, często wybierane w salonie fingerspa.pl. Matowa czerń jest dedykowana odważnym kobietom, dobrze prezentuje się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach. Jeżeli chodzi o jednolite kolory, prawdziwym hitem jest fiolet. Pasuje do większości stylizacji ? zarówno codziennych, jak i wieczorowych. W okresie wakacyjnym możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Wówczas warto kierować się światowymi trendami. Na topie są oranże, pastele i metaliczne kolory. Szczególnie pomarańcze i odcienie żółtego idealnie komponują się z opalenizną. Jednak należy pamiętać, że nie do każdej karnacji będą odpowiednie.

Zawsze dobrym rozwiązaniem są pastele ? błękity, róże czy jasny fiolet. Prawdziwy popis kreatywności zaczyna się w przypadku wzorów i innych ozdób na paznokciach. Jest to trudne zadanie w przypadku domowego manicure?u i pedicure?u, dlatego warto odwiedzać salony kosmetyczne ? Warszawa to stolica zdobień! Jakie wzory są obecnie modne? Wybór jest ogromny: paski, kwiatki, serduszka, metaliczne i geometryczne akcenty, cekiny, perełki, galaktyczne wzory czy efekt 3D.

Czym powinny wyróżniać się dobre salony kosmetyczne? Warszawa wyznacza trendy

Czym tak naprawdę jest dobry salon kosmetyczny? Przede wszystkim musi stosować wszystkie standardy bezpieczeństwa dla swoich klientek. Czystość i wysoka dbałość i higienę są najważniejsze ? ­­­a tu podstawą są sterylne narzędzia. Personel powinien również zadbać o atmosferę panującą w salonie oraz wysoki profesjonalizm usług. Bardzo ważną kwestią są kosmetyki stosowane przez manikiurzystki. Warto kierować się rekomendacjami, gdy przegląda się salony kosmetyczne. Warszawa jest naszą stolicą trendów, warto wykorzystać ten potencjał.