Torebki Bentley

Torebki Bentley to bardzo eleganckie i luksusowe dodatki do stylizacji. Wykonane z doskonałej jakości cielęcej skóry doskonale pasują zarówno do odświętnych kreacji jak i bardziej codziennych stylizacji.

torebki Bentley

Dla sympatyczek marki Bentley przygotował wyjątkową kolekcję torebek na ramię. Ekskluzywne torebki zostały przygotowane w kilku wersjach kolorystycznych. Wszystkie nawiązują do wnętrz samochodów i doskonale komponują się w zestawieniu z kluczykami z logo Bentleya.

skórzane torebki

Wysoka dbałość o detale, aura elegancji, wyjątkowości i luksusu towarzyszą tej linii kolorystycznej. Ekskluzywne torebki wymagają eleganckiego obuwia. Innym istotnym dodatkiem mogą być pełne żywych barw jedwabne apaszki.

damskie torebki

Takie właśnie ręcznie farbowane, jedwabne apaszki proponuje Bentley jako uzupełnienie do stroju. Zostały one ozdobione motywami z logo Bentleya, mapą świata i abstrakcjami na temat krajobrazu. Cena apaszki nie jest wygórowana – 270 USD. Ceny torebek rozpoczynają się od 5000 USD i sięgają nawet do 7000 USD.

jedwabne apaszki

Luksus posiadania gadżetów z logo Bentleya niestety sporo kosztuje. Jednak moda na ekskluzywne dodatki i niepowtarzalny styl torebek dają wiele możliwości stylizacji na każdą okazję a uniwersalność elegancji przedmiotów z charakterystycznymi skrzydłami pozwala na wkomponowanie ich w różne zestawy ubioru.