Vanitas Versace

perfumy Versace

Vanistas to zapach od Versace. Jego twarzą jest  Lindsay Wixson. Początkująca modelka o amerykańskim pochodzeniu. Błyskawiczną kariere zapewnia jej niepowtarzalna uroda. W jej twarzy dominują wydatne usta, a przerwa pomiędzy jedynkami powoduje niepokój i fascynację. Wixson rozpoczynała karierę pracując dla agencji Vision Models w Los Angeles, skąd trafiła do IMG Models. Następnie została zauważona przez COACD.com i models.com.  W 2009 Steven Meisel sfotografował Lindsey do włoskiego Voguea, po obejrzeniu wideo, które przyszła modelka wysłała do serwisu Models.com.  Damon Heath do jesiennej kolekcji marki Lula.

Lindsay Wixson

Amerykanka zadebiutowała w 2009 roku a już współpracuje z największymi w branży ? otwiera pokazy Prady, reklamuje ubrania od Johna Galliano.

Lindsay Wixson

Jej zdjęcia zdobiły karty W Magazine, ID, Pop Magazine, Love i oczywiście Vogue?a.

Lindsay Wixson

Każda kampania Lindsay jest inna, modelka zmienia się nie do poznania. Potrafi wyglądać bez mała jak Angelina Jolie, po to by w następnej sesji zmienić się w uwodzicielskiego wampa. Kampania związana z Versace odsłania jej nową niepowtarzlną stylizację.

Lindsey miała szczęśliwe dzieciństwo i kochających rodziców. Gdy powiedziała im o swoich planach na karierę, uznali, że to tylko jedna z faz w życiu dziewczynki i pozwolili jej się zrealizować. Ale Wixson z dojrzałością znacznie starszej osoby, zawalczyła o swoje marzenia i konsekwentnie zdobywała szczyty modowego świata. Nie rozbiera się przed obiektywem, bierze udział tylko w sesjach, odpowiednich dla grzecznej nastolatki.

Lindsay Wixson

Wielcy fotograficy po spotkaniach z Wixson są pewni, że będzie gwiazdą następnej dekady. Na tle innych debiutantek wyróżnia się talentem i samozaparciem. Jej popularność po raz kolejny wywołała dyskusję o minimalnym dopuszczalnym dla modelek wieku. Szesnaste urodziny uznaje się obecnie za przyzwoitą cezurę wieku początkujących modelek. Ale Lindsey i Jac zaczynały już w wieku lat 13, by na dobre przebić się po piętnastych urodzinach.

Kreatorem zapachu jest Dora Baghriche-Arnaudn.

kwiat tiare

Dominującym zapachem jest kwiat tiare, mocny, głęboki i letni zapach pochodzący z Taiti. W kompozycji zapachowej odnajdziemy również aromat limonki, frezji i cedru.

Flakon Versace Vanitas wykonany został z grubego szkła i utrzymany jest w złotej kolorystyce. Swoją formą nawiązuje do najbardziej wyszukanych kreacji haute couture zaprojektowanych przez Donatellę Versace.

Versace Vanitas
Vanitas to perfumy (30 ML SPRAY 249 zł, 50ML SPRAY 337 zł, 100ML SPRAY 440 zł),

żel do kąpieli i pod prysznic (Vanity Bath & Shower Gel 200ml 169 zł),

a także mleczko do ciała (Vanity Body Lotion 200 ml 196 zł)

perfumy Versace