Zestaw lakierów hybrydowych – jak powstaje?

zestaw lakierów hybrydowychZestaw lakierów hybrydowych to dzisiaj niezbędne akcesorium wielu kobiet. Pozwala im na stworzenie manicure, który jest trwały, naturalny i łatwy w wykonaniu. Taki zestaw to nie przypadkowe produkty, wrzucone bez większego sensu do jednego pudełka i sprzedawane w sklepach.

Zestawy lakierów hybrydowych to idealnie przemyślane i wielokrotnie testowane specyfiki i narzędzia, wśród których nie ma żadnego, który znalazłby się tam przez przypadek. Produkty są dostosowywane do każdego z etapów manicure i pozwalają na jego stworzenie samodzielnie w domowym zaciszu.

Po co nam zestaw lakierów hybrydowych?

Na samym początku producent stawia sobie jedno podstawowe pytanie – do czego ma służyć stworzony przeze mnie zestaw? Jeśli ma to być startowy zestaw lakierów hybrydowych, to już wiemy, że ma być podstawowym wyposażeniem dla osoby początkującej. W takim wypadku potrzebne będą nawet najmniejsze akcesoria, jak pilniczek i drewniane patyczki.

Jeśli tworzy się zestaw dla osoby bardziej zaawansowanej, to zazwyczaj pomija się produkty, które są używane podczas każdej stylizacji. Można założyć, że osoba, która wykonuje ją regularnie, posiada już podstawowe wyposażenie. Wtedy stawia się raczej na lakiery kolorowe oraz bestsellery, najchętniej wybierane przez klientki.

Co zawiera startowy zestaw do hybrydy?

Weźmy najpierw na warsztat startowy zestaw lakierów hybrydowych, ponieważ to po niego najczęściej sięgają osoby początkujące. Przede wszystkim musi się w nim znaleźć lampa LED/UV. To sprzęt, bez którego nie wykonamy manicure hybrydowego. Specyfiką tej techniki jest właśnie to, że lakier utwardza się pod specjalną lampą. Potrzebne nam są oczywiście lakiery – bazowy, kolorowy oraz top.

Zestaw lakierów hybrydowych zawiera także cleaner do odtłuszczania płytki oraz zmywania lepkiej warstwy na końcu stylizacji. Zmywacz z acetonem będzie nam potrzebny do ściągania hybryd, dlatego też musi się tam znaleźć. Do zestawu producenci dodają zazwyczaj także papierowy pilniczek, bloczek polerski, bezpyłowe waciki, opcjonalnie także drewniane patyczki do odsuwania skórek.

Dlaczego warto wybrać zestaw do hybrydy?

Zestaw lakierów hybrydowych to najlepszy wybór dla osoby początkującej. Kupując tak naprawdę jeden produkt, otrzymasz wszystkie niezbędne do manicure hybrydowego rzeczy. W dodatku bardzo się to opłaca, bo zestaw jest tańszy, niż kupowanie ich pojedynczo. Zwróci się już po kilku użyciach, więc to dobra inwestycja.

Mając zestaw lakierów hybrydowych, wykonasz manicure hybrydowy samodzielnie w domu. Nie musisz umawiać się i czekać na wizytę w salonie kosmetycznym. To bardzo łatwe i poradzisz sobie z tym bez problemu. Malowanie paznokci nie różni się niczym od tego z wykorzystaniem zwykłego lakieru. Jedyna różnica jest w tym, że każda warstwa wymaga utwardzenia pod lampą.

Zestawy kolorowych lakierów – dla wiernych fanek

Startowy zestaw lakierów hybrydowych jest atrakcyjny cenowo, jednak skierowany do osób, które zaczynają. Producenci często tworzą także kolorowe zestawy, które może kupić osoba, mająca już podstawowe elementy wyposażenia. Może wtedy wybierać wśród zestawów 3w1, 5w1 i wielu innych. Wtedy masz szansę kupić pięć lakierów kolorowych w cenie czterech albo trzy w cenie dwóch.

Zestaw jest świetnym pomysłem na prezent, który doceni na pewno każda fanka hybrydowej stylizacji. Kolory są dobierane na podstawie najnowszych trendów albo tego, jaką popularnością cieszą się wśród klientek. A wszystko to zapakowane w piękne pudełko, gotowe do wręczenia.