Bielizna idealna dla Twojego ciała

bielizna

Obojętnie, czy chcesz wyglądać olśniewająco na ważnej imprezie, czy piękna bielizna dodaje Ci pewności na co dzień: poznaj kilka prostych trików, dzięki którym już zawsze będziesz dobierać bieliznę, która nie tylko będzie niezwykle wygodna, ale która również podkreśli wszystkie Twoje atuty.

Dobra bielizna powinna spełniać trzy podstawowe zadania: po pierwsze: zapewniać higienę i ochronę miejsc intymnych, ciepło i odpowiednią cyrkulację powietrza, po drugie dbać o wysoki komfort oraz po trzecie modelować ciało. Każda bielizna powinna spełniać wszystkie te kryteria, jednakże niekiedy jedna ze wspomnianych cech może wysuwać się na prowadzenie. Wiadomo ? w przypadku bielizny zimowej postawisz przede wszystkim na ciepło, od bielizny modelującej wymaga się zaś przede wszystkim, by sprawiała, żeby ciało wyglądało pięknie. Bielizna, którą nosisz na co dzień, musi zaś charakteryzować się przede wszystkim komfortem.

Jak dobierać idealną bieliznę każdego dnia?

Zanim wybierzesz się na bieliźniane zakupy, przyjrzyj się krytycznie i realistycznie swojej sylwetce. Zastanów się, co warto wyeksponować, a co chciałabyś optycznie pomniejszyć. To ułatwi Ci dobranie odpowiedniej bielizny. Kieruj się prostymi zasadami: jasne kolory i duże wzory oraz poprzeczne paski optycznie powiększają. Jeżeli narzekasz więc na zbyt małą pupę, nazbyt wąskie biodra czy małe piersi, postaw na takie desenie. I na odwrót ? jeżeli chcesz optycznie pomniejszyć pośladki czy piersi, wybieraj materiały cienkie, matowe, bez wzorów, ewentualnie w pionowe paski.

Ważny jest także model bielizny, na którą się decydujesz oraz Twoje osobiste upodobania. Panie o dużych biustach powinny decydować się na modele staników o szerokich ramiączkach i pasem pod miseczkami. Dzięki temu łatwo utrzymają piersi w jednym miejscu oraz odciążą mięśnie kręgosłupa. Dzięki temu na koniec dnia unikniesz poczucia zmęczenia i obciążenia pleców oraz nieprzyjemnych otarć. Panie o mniejszych miseczkach mogą swobodnie wybierać modele staników o cieniutkich ramiączkach. Powinny rozważy także zakup staników push-up, które dodatkowo powiększą i wymodelują biust.

Z równą uwagą należy dobrać odpowiedni typ majtek. Figi to majtki najbardziej popularne, które możesz nosić niezależnie od swojej figury. Te wysoko wycięte na biodrach wydłużą nogi oraz wyszczuplą uda i pośladki. Stringi dla wielu kobiet (i ich partnerów) to bielizna możliwie najbardziej zmysłowa i seksowna. Bokserki damskie są wygodne, ciepłe i wcale nie muszą mieć męskiego wyglądu. Wystarczy wybrać model obszyty koronkami lub w kwiatowe wzory, by z tej części garderoby uczynić wyrób bardziej zmysłowy i kobiecy.

Jeżeli w pobliskich sklepach nie potrafisz znaleźć odpowiedniej bielizny, czyli takiej, która odpowiadałaby Ci zarówno pod względem wzoru jak i koloru, warto poszukać w Internecie.

Exit mobile version