Delevingne i Moss w zmysłowej reklamie perfum


Cara Delevingne i Kate Moss wzięły udział w kampanii reklamowej dla jednego z zapachów Burberry. Modelki z Wielkiej Brytanii występują w krótkim klipie ubrane w takie same płaszcze, pozując na wielkiej fiolce z perfumom.

Cara Delevingne i Kate Moss 2

Zapach ma odzwierciedlać esencje urody i skłonności do zabawy, które prezentują obie modelki. Kampania utrzymana jest w barwach szarości, a pieczę nad wszystkim objął Mario Testino. Pomimo, że obie kobiety na planie spotu spotkały się po raz pierwszy, widać, że między nimi zaiskrzyła nić porozumienia.

Cara Delevingne i Kate Moss

Producent chciał, aby zapach był nieprzemijający i nie wyszedł z mody. Inspiracją do nutki zapachowej były angielskie ogrody po deszczu. Twórcami perfumy są Christopher Baily z Burberry oraz znany na rynku perfum Francis Kurkdijan. ? Stworzyliśmy cudowny zapach, kojarzony tylko z Burberry. Powinien świetnie uzupełnić kolekcję płaszczy wykorzystaną w reklamie ? skomentował Kurkdijan.

perfumy

Nawiązując do wypowiedzi jednego z kreatorów należy dodać, że cała kolekcja poza perfumami i płaszczem składa się z podkładu, różu, cienia do powiek, tuszu do rzęs, lakieru do paznokci oraz szminki. Jednym słowem ? kobiety na całym świecie mogą przybrać stylizację Delevingne i Moss.

Burberry