Delevingne i Moss w zmysłowej reklamie perfum


Cara Delevingne i Kate Moss wzięły udział w kampanii reklamowej dla jednego z zapachów Burberry. Modelki z Wielkiej Brytanii występują w krótkim klipie ubrane w takie same płaszcze, pozując na wielkiej fiolce z perfumom.

Zapach ma odzwierciedlać esencje urody i skłonności do zabawy, które prezentują obie modelki. Kampania utrzymana jest w barwach szarości, a pieczę nad wszystkim objął Mario Testino. Pomimo, że obie kobiety na planie spotu spotkały się po raz pierwszy, widać, że między nimi zaiskrzyła nić porozumienia.

Producent chciał, aby zapach był nieprzemijający i nie wyszedł z mody. Inspiracją do nutki zapachowej były angielskie ogrody po deszczu. Twórcami perfumy są Christopher Baily z Burberry oraz znany na rynku perfum Francis Kurkdijan. ? Stworzyliśmy cudowny zapach, kojarzony tylko z Burberry. Powinien świetnie uzupełnić kolekcję płaszczy wykorzystaną w reklamie ? skomentował Kurkdijan.

Nawiązując do wypowiedzi jednego z kreatorów należy dodać, że cała kolekcja poza perfumami i płaszczem składa się z podkładu, różu, cienia do powiek, tuszu do rzęs, lakieru do paznokci oraz szminki. Jednym słowem ? kobiety na całym świecie mogą przybrać stylizację Delevingne i Moss.

Exit mobile version