Fryzura gwiazd mody – bąbelkowy kucyk

Dzisiaj chcemy wam pokazać prostą fryzurę nadającą się zarówno na co dzień, jak i od święta. Ta fryzura została wylansowana przez Valentino. To właśnie modelki prezentujące kolekcję jesień/zima 2014/2015 tego projektanta nosiły bąbelkowe kucyki. Tą fryzurę szybko pokochały też gwiazdy. Znana z serialu House Olivia Wilde prezentowała ją na czerwonym dywanie. Spodobała się także amerykańskiej tenisistce Catherine Bellis. A my pokażemy, jak łatwo w domu zrobić tą modną fryzurę. Warunkiem jaki musimy spełnić by zyskać pełny efekt bąbelkowego kucyka, to proste, gęste i lśniące, długie włosy.

fryzura

Krok 1.

Włosy do tej fryzury muszą być idealnie gładkie. Rozczesujemy je grzebieniem o dużych zębach. Lepiej też wyprostować włosy do czego przyda się  prostownica do włosów. Aby kolejne sekcje włosów były bardziej okazałe warto użyć kosmetyków zwiększających objętość.

fryzura

Krok 2.

Włosy zawiązujemy w w wysoki kucyk. Jeden z luźnych kosmyków owijamy wokół gumki do włosów.

gumki do włosów

Krok 3.

Potrzebujemy więcej gumek. Będą one doskonale widoczne. Mogą mieć więc różnorodne kolory, a także ozdoby. Najlepiej jednak wyglądają jednakowe gumki. Gumki zawiązujemy w równych odstępach. Mniej więcej co 4-5 centymetrów.

kosmyk włosów

Krok 4.

By włosy przypominały bąbelki każdą partię włosów lekko rozchylamy. Róbmy to ostrożnie, aby nie pojawiła się nieestetyczna przerwa. Żaden kosmyk włosów nie może się wysunąć z gumki.

modna fryzura

Krok 5.

Aby ta modna fryzura się lepiej prezentowała możemy ją jeszcze spryskać nabłyszczaczem. Modne fryzury staną się wtedy bardziej eleganckie.Prawda, że wykonanie tego prostego kucyka nie wymagało zbyt wielu zabiegów?