Kolory jesieni – fryzury w zestawieniu z kolekcjami projektantów

fryzury na jesieńSezon jesień-zima 2017/2018 w modzie jest bardzo nieoczywisty. Obok kobiecych garniturów na wybiegach największych światowych projektantów pojawiły siękultowe materiały i wzory, jak jeans, sztruks oraz krata i grochy.

Wszystko to utrzymane w kilku kolorach, które zostały wybrane przez ranking Instytutu Pantone jako najmodniejsze kolory nadchodzących miesięcy. Obowiązywać one będą nie tylko w sferze fashion, ale również we fryzurach. Interpretację jesienno-zimowych odcieni ukazuje nowa włoska kolekcja fryzur marki Kemon.

To kolor bazowy dla niebieskiej palety. Nawiązuje do morskich głębin i jest kolorem niesamowicie mocnym. Posiada w sobie nutę czerni, która została przedstawiona w najnowszej fryzurze marki Kemon. Jest oryginalnie i zawadiacko, z nierówno poprowadzonymi cięciami. Navy Peony pasuje nie tylko do kobiet o ciemniejszej karnacji. Świetnie sprawdza się również przy jaśniejszych karnacjach.

Ballet Slipper ? pastelowy róż

Czy to aby na pewno kolor sezonu jesień/zima? Otóż tak! Choć kojarzy się z wiosną, latem i ciepłymi dniami, świetnie przełamuje mocne jesienne barwy. Pudrowy róż symbolizuje młodzieńczą świeżość. Ten kolor to prawdziwa esencja lat siedemdziesiątych i pełen optymizm. Kemon prezentuje Ballet Slipper na krótkim geometrycznym cięciu. Koloryzacja jest poprowadzona równomiernie, a włosy wystylizowane i dopracowane w każdym calu.

Autumn Maple ? pomarańczowy

Ten kolor to prawdziwy jesienny liść klonu. Bardzo ciepły i klasyczny. Włoska marka Kemon prezentuje go jako ?blorange?, czyli mix złotego blondu z miedzią. Tak mocny kolor, który znalazł się w okolicach twarzy, musiał być nieco złagodzony przez dodanie jaśniejszej farby. Barwa zyskuje przez to nutę nowoczesności i świetnie pasuje do kobiety z wielkiego miasta.

Butterrum ? brązowy

Ciepły i naturalny kolor, który umila nasze wieczory pod kocem w towarzystwie dobrej książki. Zawsze trendy w okresie jesienno-zimowym. We włoskiej kolekcji Kemon znalazł się on w męskiej stylizacji. To fryzura o nowoczesnym charakterze ? wolna, ale z kontrolowanym ułożeniem, które wykończone zostało matową pomadą. Pełna klasa i nieprzemijający styl.

Exit mobile version