Nocleg w Wieży Eiffla

Wieża EifflaWieża Eiffla jest jednym z najbardziej romantycznych i kluczowych punktów w Paryżu, którego grzechem jest nie odwiedzić lub chociaż nie zobaczyć na żywo.

A co, gdyby można było spędzić tam noc? Całkiem niedawno kilku szczęśliwców miało okazję dostąpić tej niezwykłej przyjemności.

Firma HomeAway z okazji zakończonych niedawno Mistrzostw Europy w piłce nożnej, urządziło konkurs, którego laureaci mieli okazję spędzić noc w luksusowych warunkach w specjalnie przygotowanym apartamencie w Wieży Eiffla.

Urządzenie tego swoistego noclegu zajęło około 48 godzin i prowadzone było pod nadzorem francuskiego projektanta, Benoita Leleu. Ekskluzywne mieszkanie składało się z wygodnego salonu i dwóch sypialni, których wyposażenie stanowiły meble włoskiej firmy Lago. Apartament zawieszony został 52 metry ponad ziemią. To wystarczająco wysoko, aby mieć zagwarantowane cudowne widoki na Paryż.

Szczęśliwi zwycięzcy konkursu spędzili noc w niezwykłym apartamencie o powierzchni 185 metrów kwadratowych, który oprócz sypialni i salonu, oferował do dyspozycji gości także łazienkę, kuchnię oraz specjalną halę z widokami na stolicę Francji. Dodatkowo każdy laureat mógł wziąć ze sobą do pięciu gości, aby wspólnie doświadczyć tę niesamowitą przygodę.

HomeAway pomaga podróżnikom gromadzić fantastyczne wspomnienia, dlatego też pomyśleliśmy, że Wieża Eiffla będzie idealnym miejscem na nocleg. Jednocześnie tworzymy historię, ponieważ jeszcze nikt nie miał okazji spać do tej pory w Wieży Eiffla. To najbardziej niezwykły ?dom?, jaki do tej pory mogliśmy zaproponować naszym klientom ? powiedział Brian Sharples, CEO firmy.

Goście mogli korzystać z niesamowitych noclegów 23 czerwca, 28 czerwca, 4 lipca oraz 8 lipca. HomeAway przetarło pierwsze szlaki i z pewnością można spodziewać się podobnych atrakcji już regularnie w przyszłości.

fot. Chad Rosenthal, Joe Pitha źrodło: flickr.com

Exit mobile version