Paloma Picasso ? perfumy dla niezależnych kobiet

Nazwisko Picasso to te, które zna każdy miłośnik sztuki i nie tylko. Okazuje się, że łączyć można je nie tylko z obrazami, ale także z perfumiarstwem. Paloma Picasso, córka Pabla Picassa stworzyła bowiem prawdziwe imperium pięknych zapachów. Urodzona w 1949 roku francusko – hiszpańska projektantka mody jest twórczynią kobiecych i męskich kompozycji zapachowych ? co je wyróżnia?
Gdzie kupić perfumy Paloma Picasso?

Perfumy Paloma Picasso nie są tymi najpopularniejszymi w Polsce. Rzadko można je spotkać w drogeriach stacjonarnych, dlatego sympatyczki zapachów Paloma Picasso zapraszamy na https://www.perfumeria.pl/collections/paloma-picasso, gdzie bez problemu zamówią swoje ulubione perfumy. Kupując pachnidła przez Internet, można też liczyć na o wiele niższe ceny niż w przypadku standardowych zakupów. Woda perfumowana damska to koszt ok. 200 złotych, tańszym rozwiązaniem jest woda toaletowa, którą można kupić za ok. 100 złotych. W podobnej cenie dostępne są perfumy w wersji męskiej.

Paloma Picasso

Perfumy w stylu lat 70. XX wieku

Perfumy Paloma Picasso swoją premierę miały w 1984 roku. Swoim klimatem nawiązują jednak do lat 70 ubiegłego wieku. Zapachy proponowane przez Palome Picasso są dedykowane silnym i niezależnym kobietom. Aromaty przywołują na myśl rewolucje kulturalną i wyzwolenie kobiet. Nie można też pominąć faktu, że zachwycają one bogactwem zapachowym. Kultowy zapach, czyli woda perfumowana Paloma Picasso dostępna po dziś dzień zachwyca szyprowo – kwiatową kompozycją. Łączy w sobie akordy róży, goździka, cytryny, jaśminu, mimozy i drzewnych woni. To pachnidło to jednak niejedyne co odnajdziemy w portfolio zapachowym marki. Córka Pablo Picasso nie zapomina również o mężczyznach. Specjalnie dla nich stworzyła wodę toaletową Minotaure Pour Homme, w której dominują nuty cytrynowe i głębokie akordy kwiatowe łączące się z pikantnymi i męskimi woniami drzewa sandałowego i bursztynowego, kolendry, estragonu, bergamotki, piżma i cedru.

Paloma Picasso

Perfumy dla niezależnych kobiet

Perfumy Paloma Picasso to znakomity wybór, kiedy chce się wypróbować nowy, wyjątkowy zapach. Pachnidło będzie też dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej sercu kobiety i to w każdym wieku! Z wodą perfumowaną Paloma Picasso zaprzyjaźni się zarówno młoda bizneswoman, jak i starsza kobieta. Zwolenniczki delikatniejszych i mniej intensywnych woni sięgnąć mogą po wodę toaletową o tej samej nazwie.  Kompozycja zapachowa doda pewności siebie, podkreśli elegancję, szyk i pewność siebie. Warto też wspomnieć, że perfumy tej marki to kwintesencja francuskiego stylu. Tuż po otwarciu przywodzi na myśl klimat filmu Śniadanie u Tiffaniego.