Plejada gwiazd na otwarciu Panek Clinic

Mimo ulewnego deszczu gwiazdy licznie przybyły na mediale otwarcie Panek Clinic. 

Na estetycznej mapie Warszawy zaistniało nowe miejsce,  które wczoraj w bardzo huczny sposób zaprezentowało swoje podwoje.

Panek ClinicMimo ulewnego deszczu na medialne otwarcie kliniki medycyny estetycznej Panek Clinic przybyło wiele gwiazd.  W uroczystości wzięły udział :

Anna Powierza, Olga Borys, Karolina Pilarczyk, Magda Femme, Jadwiga Gryn, Wiganna Papina, Aleksandra Kostka, Agnieszka Ludwisiak, Paulina Koziejowska, Ewa i Tomasz Lubert, Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski, Joanna Kurowska, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Klaudia Wiśniowska, Ryszard Rembiszewski i Ela Martinez, Magdalena Antosiewicz, Agata Steczkowska, Agata Załęcka, Agnieszka Wielgosz, Anna Samusionek, Monika Goździalska, Beata Tadla, Michał Korzeniowski, Jolanta Mrotek ? Grudzinska, Paulina Koziejowska.

Na scenie zaaranżowanej w bieli i złocie wystąpili artyści od lat zaprzyjaźnieni z Maciejem Pankiem: Marek Dumicz ? skrzypek, Krzysztof Dekański ? solista operowy i Agata Nizińska, która w minirecitalu zaprezentowała utwór  z płyty, która niebawem pojawi się na rynku. Całą uroczystość brawurowo poprowadzili Paulina Drażba-prezenterka telewizyjna i Łukasz Oscar Dąbkowski ? dziennikarz show ? biznesowy.

Należy uznać, że będzie to jedna z najbardziej wspominanych imprez sezonu. Na żadnej innej nie było ?transportu parasolowego?.