Poznaj sposoby na wymodelowanie sylwetki do lata!

dieta na wiosneCzas na wyciąganie letnich sukienek i strojów kąpielowych zbliża się wielkimi krokami. Te dodatkowe kilogramy, które przybyły nam razem ze świątecznym i karnawałowym szaleństwem, mogą okazać się trudne do zrzucenia.

Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na to, by pozbyć się ich nawet w miesiąc przed wakacjami! A najlepsze jest to, że odchudzanie nie musi być już dla nas żmudnym i męczącym procesem.

Ćwiczenia i dieta last minute

Jeśli aktywność fizyczna kojarzy nam się z ogromnym wyzwaniem, po którym i tak nie widać spektakularnych efektów, po prawdopodobnie wykonywaliśmy ją źle. Bieganie, wioślarstwo, pływanie, jazda na rowerze, czyli ogólnie mówiąc ćwiczenia kardio, wykonywane przez 60 minut 5 razy w tygodniu są w stanie nie tylko wyrzeźbić naszą sylwetką, ale także niebotycznie podnieść naszą kondycję. Nawet jeśli nie możemy pozwolić sobie na to, by kilka razy w tygodniu ćwiczyć trzy kwadranse, to nadal nic straconego. Ekspresowy trening, czyli 10 minut intensywnego wysiłku, również przynosi wymierne rezultaty. Można w tym czasie skakać na skakance czy wchodzić po schodach.

W temacie diety – zapominamy o głodówce! Rezygnowanie z jedzenia tylko po to, by zrzucić zbędne kilogramy, mija się z celem. Otępiająca męczarnia pozwoli nam schudnąć parę kilo, jednak spodziewajmy się po niej kolosalnego efektu jo-jo. Zdrowiej i bezpieczniej jest zamienić niezdrowe przekąski na warzywa, frytkownice na mikser do owoców, a słodzone napoje na wodę.

Przyspiesz efekty z bielizną wyszczuplającą

Zaczęliśmy zdrowo się odżywiać, poświęcamy kilka godzin tygodniowo na aktywność fizyczną, staramy się unikać wszystkiego, co mogłoby powodować tycie. Nadal jednak nie zauważamy żadnej zmiany wagi czy zmniejszenia obwodu w talii. Kiedy zależy nam na czasie warto zainwestować w bieliznę wyszczuplającą wysokiej jakości. Dlaczego?

  • Zapewnia natychmiastowo szczuplejszą figurę.
  • Ułatwia szybsze uzyskanie lepszego wyglądu.
  • Dostępna jest w przystępnych cenach.
  • Jest niewidoczna pod ubraniem, nawet wyjątkowo cienkim.

To jednak zalety, które widoczne są od razu, a taki rodzaj bielizny zapewnia nam długoterminowe korzyści. Legginsy wyszczuplające posiadają specjalne koraliki turmalinowe, które przez cały czas masują nasze ciało. Poprawia się więc ukrwienie naszej skóry, niwelują przebarwienia, a co najważniejsze ? szybciej rozbija się zalegający tłuszcz. Łącząc bieliznę wyszczuplającą z nawet mało wymagającymi ćwiczeniami i nierygorystyczną dietą możemy osiągnąć o wiele lepsze efekty, niż spędzając kilkanaście godzin na siłowni jedząc jedynie liście sałaty.