Prezent na święto zakochanych

prezent

14 lutego jest dniem, w którym obchodzi się święto zakochanych. W tym jednym dniu w roku każdy ma dyspensę na wyrażanie uczuć, nawet tych głęboko skrywanych.

Kiedyś była to okazja do wyznania miłości pięknej nieznajomej lub przystojnemu sąsiadowi. Obecnie coraz mniej osób decyduje się na tak odważny krok. Jednakże nadal wysyła się kartki z miłosnymi wyznaniami i obdarowuje upominkami.

Pomysł na prezent

Wyjątkowy prezent to taki, który jest przeznaczony tylko dla tej jedynej osoby. Dlatego też dużą popularnością cieszą się personalizowane prezenty. Dając prezent dobrze jest dokładnie przemyśleć, czym moglibyśmy sprawić radość drugiej osobie. Dostosujmy prezent do upodobań, spróbujmy za jego pomocą zrealizować marzenia obdarowywanego. Przez chwile zapomnijmy o naszym guście i kierujmy się tym, co lubi ukochana osoba. Podarujmy jej lub jemu coś osobistego. Ciekawym pomysłem mogą być fotoprezenty np. fotoobraz na płótnie, plakat ze zdjęcia, kubek ze zdjęciem. Jeśli umieścimy na nich wspólną fotografię, to na pewno zadowolimy naszą walentynkę. Dobrym rozwiązaniem może być także obraz ze słów. Jest to obraz na płótnie, na którym słowa układają się np. w serce. Za ich pośrednictwem możemy powiedzieć drugiej osobie, co do niej czujemy. Jeszcze inną, interesującą propozycją mogą być grawerowane prezenty, na których można umieścić jakiś szczególny napis. Tego typu produkty można zamówić w sklepie internetowym MyGiftDna.

Do ciekawych prezentów zaliczyć można również mapę podróży, na której będziemy zaznaczać wymarzone miejsca, do których chcemy pojechać lub w których już byliśmy. Mając nieco większe fundusze, poza prezentami tego typu możemy pokusić się o wykupienie pobytu w spa lub wycieczki do wymarzonego przez naszą drugą połówkę miejsca. Nieco tańszym rozwiązaniem jest kupienie np. biletów do kina, do teatru bądź na koncert ulubionej kapeli. Tego typu upominki sprawią radość nie tylko obdarowanemu, ale i nam samym. Dzięki nim będziemy mieć czas na to, aby pobyć trochę z drugą osobą, co samo w sobie jest prezentem.

Nietrafione prezenty

Czasem zdarza się tak, że mimo starań nie uda nam się trafić z prezentem. Bardzo często jest to spowodowane pośpiechem przy zakupie. Dobry prezent musi być dokładnie przemyślany. Już na parę tygodni przed walentynkami wytężmy swoje uszy i wsłuchajmy się w potrzeby drugiej strony. Jeśli widzimy, że bliska osoba zmaga się ze zmęczeniem, to zafundujmy jej dzień pełen relaksu i odprężenia. Jeśli zaś potrzebuje wrażeń, to poszukajmy takich atrakcji, które jej to zapewnią. Pewniakiem wśród prezentów zawsze są te, które świadczą o naszym przygotowaniu tzn. jeśli kupimy kolorowy kubek, to może okazać się, że jest to dobry prezent, ale jeśli dodatkowo spersonalizujemy ten kubek, to wówczas może on okazać się, że jest to świetny prezent. Na walentynki nie podążajmy ślepo za modą kreowaną w sklepach.

Nie kupujmy co roku tych samych maskotek, czekoladek w kształcie serca i bielizny z napisem ?Happy velentines day?. Owszem, podarowane jako dodatek mogą się sprawdzić, ale same z siebie nie uszczęśliwią obdarowanego. Nie wręczajmy także prezentów niestosownych, zbyt śmiałych i odważnych, jeśli nie mamy pewności, że jest to dobry moment na tego typu upominki. Zdecydowanie należy zrezygnować z rzeczy tandetnych, bardzo tanich, które już na pierwszy rzut sprawia kiepskie wrażenie. Pomyślmy najpierw, czy sami cieszylibyście się z tego czy innego prezentu.

Exit mobile version