Toster w nowoczesnej kuchni

toster DeLonghiCoraz bardziej rośnie popularność tosterów. Warto uzupełnić o ten sprzęt wyposażenie swojej kuchni.
 Śniadanie na ciepło

Ciepłe, chrupiące pieczywo to perełka każdego śniadania. Nadaje się doskonale do tego, aby połączyć je z serami, warzywami czy pyszną jajecznicą.  Możemy też wybrać francuską opcję śniadania i zaserwować rodzinie rogaliki z kawą czy gorącą czekoladą dla dzieci. Jednak nie każdego poranka mamy możliwość udania się do piekarni po ciepłe bułeczki. Wobec tego, tostery znowu stają się coraz bardziej popularne. Różne firmy wypuszczają na rynek udoskonalane modele, które będą pasować do każdej eleganckiej, nowoczesnej kuchni.

Nowoczesny toster

Warto zapoznać się z ofertą sklepu DeLonghi. Znajdziemy w niej wiele modeli tosterów, które spełnią nasze oczekiwania. Przede wszystkim, nie są to już ciężkie metalowe ?bryły?, produkowane jeszcze parę lat temu. Nowoczesne tostery mają designerskie kształty  i odznaczają się eleganckim wzornictwem. Godna uwagi jest na przykład seria icona vintage, która nawiązuje do starych sprzętów, jakie czasem możemy zauważyć w amerykańskich filmach. Klasy tosterom dodają też chromowane detale i metaliczne, matowe wykończenia. Taki sprzęt nie będzie już ?straszył? w kuchni. Może stać się stałym elementem jej wyposażenia.

Nowoczesny toster to nie tylko oryginalny wygląd, ale także innowacyjne technologie. Urządzenia firmy DeLonghi pozwalają na przykład na podgrzewanie rogalików i bułek dzięki rusztowi o specjalnym kształcie. Nasze pieczywo będzie smakować jak przyniesione prosto z piekarni. Funkcja elektronicznej kontroli opiekania nie pozwoli nam przypalić żadnej kromki chleba. Co więcej, toster daje też możliwość szybkiego rozmrażania pieczywa. Ze sprzętem DeLonghi nie poparzymy sobie już więcej palców ? opcja extra lift pomaga wyciągnąć z tostera nawet najmniejsze kromki. Wyjmowana tacka na okruszki pozwoli za to utrzymać sprzęt i jego otoczenie w czystości i ułatwi dbanie o toster. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia i bezpieczeństwo jego użytkowania.

Warto już dziś wejść na stronę producenta i zaopatrzyć się w designerski toster. Śniadania staną się na pewno jeszcze większą przyjemnością.

artykuł sponsorowany

Exit mobile version