Fryzura ślubna – zmysłowe upięcie

Chcemy polecić bardzo prostą fryzurę ślubną. Modne fryzury ślubne to często te pełne urokliwej prostoty.Upięcie ślubne, które dziś prezentujemy doskonale eksponuje piękno włosów. Dzięki odpowiednim zabiegom zyskują one objętości. Taka fryzura odsłania też całkowicie twarz panny młodej. Zatem fryzura ta świetnie podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. Proponowane przez nas upięcie najlepiej sprawdza się gdy mamy długie włosy. Oto krok po kroku jak zrobić proste upięcie na ślub.

upięcie ślubne

Krok 1.

Ta fryzura najlepiej wygląda na drobnych loczkach. Musimy więc zakręcić długie włosy. Do tego celu przyda się okrągła lokówka o małej średnicy. Kręcimy włosy na pasmach mniej więcej o szerokości trzech centymetrów.

długie włosy

Krok 2.

Loki na całej głowie są już gotowe. Aby dodać im objętości delikatnie je tapirujemy. W tym celu bierzemy w palce każdy lok i go pocieramy. Ruch naszych palców powinien przypominać rozcieranie ziarenka.

fryzura na ślub

Krok 3.

Wszystkie włosy zbieramy i związujemy gumką do włosów. Najlepsza jest taka, która nie zawiera metalowych elementów. Te bowiem mogą splątać i wyrwać włosy. A włosy natapirowane są bardziej wrażliwe na splątanie.

 

fryzury ślubne

Krok 4.

Końce kucyka stul w stronę podstawy kucyka. Powinien uformować się krąg ukrywający gumkę do włosów.

fryzura ślubna

Krok 5.

Poszczególne końcówki włosów upinamy przy pomocy wsuwek. Zadbajmy, aby były one w kolorze włosów.

ślubne fryzury

Krok 6.

Z kucyka wysuwamy pasmo o szerokości 5-6 centymetrów. Delikatnie je tapirujemy i podpinamy do koczka. Dzięki temu uzyskamy większą objętość włosów z przodu fryzury.

Nasza fryzura ślubna jest już gotowa. Brakuje jedynie welonu i białych kwiatów. Z boku możemy wpiąć także spinkę z cyrkoniami.