Gwiazdy amerykańskiego kina w Warszawie

Pamela AndersonPamela Anderson, Julian Glover, Holland Roden, Andrew Scott, Michael Malarkey, Afshan Azad, Trevor Stines, Henrik Holm, Jack Gleeson, Devon Murray, Gemma Whelan, Anthony Forrest, Vladimir Furdic, Maude Hirst, Kevin McNally, Sean Biggerstaff i Daniel Portman ? gwiazdy kultowych filmów i seriali telewizyjnych pojawiły się na Warsaw Comic Con Ptak Warsaw Expo.

Uwielbiana przez miliony telewidzów z całego świata ? Pamela Anderson, gwiazda legendarnego serialu ?Słoneczny patrol? (ang. ?Baywatch?) przyleciała do Warszawy w piątkowy wieczór 24 listopada. W sobotę ? razem z innymi gwiazdami filmów i seriali ?Gra o tron?, ?Gwiezdne Wojny?, ?Harry Potter?, ?Teen Wolf?, ?Riverdale? ? wzięła udział w drugiej edycji Warsaw Comic Con ? festiwalu popkultury, zorganizowanym w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. Podczas imprezy gwiazdy Hollywood spotkały się z fanami, odpowiadały na pytania, pozowały do zdjęć oraz rozdawały autografy.

W Warsaw Comic Con, oprócz Pameli wzięli udział: Julian Gloverz nany z wielu świetnych ról, w tym w ?Gwiezdnych Wojnach?, a ostatnio z postaci Wielkiego Maestera Pycelle?a z kultowego serialu HBO ?Gra o tron?, Holland Roden, grająca jedną z głównych ról w superpopularnym wśród młodzieży serialu ?Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak?, Trevor Stines młody Amerykanin znany z fantastycznej telewizyjnej serii ?Riverdale? oraz Norweg ? Henrik Holm z serialu ?SKAM?.

Spełniły się też marzenia polskich fanów serialu MTV ?Teen Wolf: Nastoletni wilkołak?. Gościem Warsaw Comic Con była też Holland Roden odtwórczyni roli Lydii Martin, jednej z głównych bohaterek serialu. Do Warszawy przyjechał też amerykański aktor i piosenkarz Michael Malarkey, czyli Enzo z serialu ?Pamiętniki wampirów?, a także Andrew Scott z obsady serialu BBC ?Sherlock?, odtwórca roli Jima Moriarty?ego.

Warsaw Comic Con odwiedziła mocna ekipa aktorów z serialu HBO ?Gra o Tron?: poza wspomnianym już także Daniel Portman i Gemma Whelan, która w serii filmów o Harry?m Potterze wcieliła się w rolę młodej czarownicy ? PADMY PATIL.

Na Warsaw Comic Con warto było przyjechać nie tylko ze względu na gwiazdy. Atrakcjami imprezy były także spotkania z autorami fantasy i science fiction, a także strefy tematyczne: filmów i seriali fantasy, komiksów, gier bez prądu (figurkowych, karcianych i planszowych), oraz rywalizacje cosplayerów, czyli ludzi którzy charakteryzacją i grą aktorską wcielają się w postacie z filmów i komiksów.

Exit mobile version