Najczęściej wybierane połączenia autobusowe ? sprawdź dokąd warto się wybrać

dworzec onlinePodróże autobusowe przeżywają obecnie swoją drugą młodość. Trudno się temu dziwić ? nowoczesne, bardzo komfortowe pojazdy, korzystne ceny biletów i szeroka siatka połączeń sprawiają, że taki rodzaj podróżowania zdobywa coraz większe grono zwolenników.

Podróżując autobusem bez problemu dostaniesz się nie tylko do wszystkich dużych polskich miast, ale również – bez konieczności przesiadki – dojedziesz do mniejszych miejscowości czy wsi. Czy wiesz, że przewoźnicy autobusowi obsługują obecnie nie tylko krajowe ale także zagraniczne trasy?

Dokąd wybrać się autobusem?

Jednym z najchętniej wybieranych przez turystów zagranicznych kierunków jest Lwów. Przepiękne miasto położone jedynie 80 km od granicy polsko-ukraińskiej przyciąga kunsztowną architekturą starych kamienic, pełnymi uroku zabytkami i niezwykłą panoramą. Podróż z Warszawy do Lwowa trwa około dziesięciu godzin, a za bilet autobusowy zapłacisz jedynie? 60 zł. Wszystko dzięki nowoczesnemu portalowi do rezerwacji i zakupu biletów Wirtualny Dworzec. Dzięki dworcowi online wyszukasz interesujący cię kierunek podróży, sprawdzisz możliwe dni i godziny wyjazdu oraz warunki cenowe, oferowane przez poszczególnych przewoźników. Dodatkowo zarezerwujesz wybrany bilet i zapłacisz za niego, korzystając z bezpiecznego i sprawdzonego systemu płatności internetowych PayU. Co ważne, dzięki możliwościom Wirtualnego Dworca możesz wybrać nowoczesny pojazd, wyposażony w wi-fi, gniazdko elektryczne czy klimatyzację.

Podróżuj autobusem po pełnej uroku Polsce

Jeśli szukasz popularnej, turystycznej destynacji, a jednocześnie zależy ci na tym, aby podróż nie trwała dłużej niż cztery godziny – postaw na Sandomierz. To pełne uroku niewielkie miasteczko jest doskonałym kierunkiem na weekendową, romantyczną podróż. Zachwycający rynek, pełne magii, wąskie uliczki, małe, urokliwe kawiarenki i kwitnące zielenią otoczenie to wystarczające argumenty, aby zakochać się w Sandomierzu.

Czy wiesz, że okolice Sandomierza uważane są za polską Toskanię? Wszystko z powodu lokalnych winnic, produkujących wyborne trunki. Jeśli nie próbowałeś jeszcze sandomierskiego wina, już dziś zaplanuj weekendowy pobyt w Małym Rzymie (jak nazywany jest Sandomierz ze względu na jego położenie na siedmiu wzgórzach nad Wisłą).

Bilety autobusowe do Sandomierza kupisz już od 39 zł. Co ciekawe, niektóre połączenia objęte są atrakcyjną promocją cenową ? kupując bilet otrzymasz trzydziestoprocentową zniżkę na podróż powrotną! Nie zwlekaj! Już dziś zarezerwuj i kup bilet, korzystając z portalu dworzeconline.pl.

fot. flickr.com autor: Glen Wallace

Exit mobile version