Jak skutecznie się odmłodzić, czyli o bezinwazyjnym liftingu twarzy z wykorzystaniem fal radiowych

lifting twarzyZachowanie młodego wyglądu to cel, do którego ludzkość dąży od wieków, tworząc tajemnicze preparaty, które dawniej stały na pograniczu alchemii i nauki. Receptury na eliksiry długowieczności, sprzed tysiąca lat, dzisiaj są zastępowane skutecznymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają cieszyć się gładką skórą bez widocznych zmarszczek i innych oznak starzenia.

Jedną z takich metod jest lifting twarzy bez skalpela, który wykonuje się przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń. Ten sposób odmładzania niesie za sobą wiele korzyści.

Czym jest bezinwazyjny lifting twarzy?

Bezinwazyjność zabiegów odmładzających polega na poprawie kondycji skóry, zwiększając jej elastyczność i napięcie, redukcji głębokich zmarszczek oraz modelowaniu owalu twarzy przy utrzymywaniu wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Tego rodzaju zabiegi są niemal bezbolesne i nie warunkują konieczności przerywania ciągłości skóry. Wszystko odbywa się na jej powierzchni, a dopiero fale radiowe wysyłane przez specjalistyczne urządzenie do liftingu docierają do głębszych warstw skóry i w ten sposób oddziałują na tkanki.

Reaction ? urządzenie pozwalające na lifting bez skalpela

Bezinwazyjny lifting twarzy jest możliwy do przeprowadzenia dzięki ultranowoczesnemu urządzeniu, jakim jest Reaction, z którego można skorzystać w ramach usług najlepszych gabinetów kosmetycznych, np.: https://jeanlouisdavid-kosmetyka.pl/usluga/lifting-bezinwazyjny-reaction/. Ten sposób walki z efektami upływającego czasu jest oparty na opatentowanej technologii CORE (Chanelling Optimised RF Energy). Niekwestionowanymi zaletami takiego rozwiązania jest wykorzystywanie do zabiegów odmładzających na twarz fal radiowych aż o trzech różnych częstotliwościach oraz funkcji vaccum, która pozwala osiągnąć lepsze efekty. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w system chłodzący, a to znacznie zwiększa komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegu, chroniąc skórę przed dyskomfortem termicznym i poparzeniem.

Warto wiedzieć, że urządzenie Reaction to także skuteczna broń w walce z cellulitem. Używanie go w tym celu poprawia jędrność skóry, likwiduje tzw. skórkę pomarańczową i pozytywnie wpływa na układ krążenia. Tym samym ? modeluje całą sylwetkę. 

Zalety faceliftingu Reaction

Odmładzanie twarzy urządzeniem Reaction daje widoczne efekty, które są najlepszą odpowiedzią na pytanie: ?Czy warto skorzystać z takiego rodzaju faceliftingu??. Wśród najistotniejszych rezultatów warto wskazać na:

 • wypełnienie drobnych zmarszczek,
 • redukcję cienkich linii,
 • poprawę owalu twarzy,
 • wygładzenie skóry wokół oczu i ust,
 • rozjaśnienie przebarwień,
 • poprawę kolorytu skóry.

Wszystko to składa się na wyraźnie młodszy wygląd. Skóra na twarzy staje się pełna blasku i nabiera zdrowego kolorytu, a to wizualnie odejmuje lat.

Przygotowania do zabiegu

Dla zapewnienia sobie maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegu oraz zyskania gwarancji jak najlepszych efektów faceliftingu, konieczne jest odpowiednie przygotowanie się do odmładzania twarzy:

 • 3-4 tygodnie przed zabiegiem ? nie można depilować skóry metodami, które usuwają włoski wraz z cebulkami, a więc przy użyciu depilatorów, wosków, pęset oraz kremów do depilacji,  należy też przerwać zażywanie leków światłouczulających i z zawartością retinolu oraz odstawić herbatki ziołowe, a także kremy z retinolem, witaminą C i  kwasami owocowymi;
 • 3-2 tygodnie przed zabiegiem ? nie można opalać się na słońcu i w solarium oraz stosować samoopalaczy;
 • 1 tydzień przed zabiegiem ? należy zaprzestać złuszczania naskórka, a także koniecznie trzeba zadbać o dobry stan skóry, poprzez intensywne nawilżanie i regenerowanie jej powierzchni;
 • w dniu zabiegu ? nie można stosować kremów, maści, balsamów itp., a skóra musi być ogolona (nie wydepilowana!), umyta, bez ran i podrażnień.
Przeciwwskazania do wykonania liftingu twarzy

W przypadku każdego zabiegu, istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Dotyczy to skrajnych przypadków, nawet w sytuacji, gdy stosowane metody są bezinwazyjne, tak jak lifting twarzy z wykorzystaniem urządzenia Reaction. W związku z tym należy wiedzieć, że faceliftingowi nie należy poddawać się w kilku konkretnych przypadkach:

 • w ciąży,
 • w okresie karmienia piersią,
 • przy infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych,
 • przy chorobach skóry (np. łuszczycy),
 • gdy skóra jest opalona naturalnie, w solarium lub po użyciu samoopalacza,
 • w okresie zażywania antybiotyków, leków światłouczulających i ziół,
 • mając wszczepiony rozrusznik serca.

Ważne jest też, aby po zabiegach z wykorzystaniem Botoksu odczekać 2-4 dni przed wykonaniem liftingu twarzy. Należy też mieć świadomość, że urządzenie Reaction przyspiesza wchłanianie się botoksu. Konieczna przerwa pomiędzy zabiegami jest również wymagana w przypadku wypełniania naturalnymi wypełniaczami oraz stosowania peelingowi chemicznych. Zanim będzie można poddać się faceliftingowi Reaction, należy odczekać minimum 2 tygodnie po wypełnianiu i aż 3-6 miesięcy po peelingach oraz zabiegach z wykorzystaniem laserów.

Zastosowanie się do wszystkich wymienionych wytycznych oraz skorzystanie z oferty tylko sprawdzonego gabinetu kosmetycznego można spodziewać się doskonałych efektów takiego odmładzania twarzy, bez użycia skalpela.


Artykuł sponsorowany

Grafika: pixabay.pl

Exit mobile version