Wypoczynek na Sardynii

Hotel na SardyniiWłoskie wyspy są wspaniałym miejscem na letni wypoczynek. A wypoczynek może być jeszcze przyjemniejszy, jeżeli zakwaterujemy się w luksusowym hotelu z pięknymi widokami.

Wszystkie te wymagania spełnia Hotel Pitrizza, znajdujący się na rogu Costa Smeralda na Sardynii. Hotel urzeka przede wszystkim pięknymi pokojami. Zaprojektowane zostały one w taki sposób, aby sprawiać wrażenie harmonii z cudownym, naturalnym otoczeniem. Aby utrzymać tradycyjny styl Sardynii, w Hotel Pitrizza wykorzystano lokalne materiały, takie jak drewno czy granit, co nadaje rustykalnego uroku. W każdej rezydencji mieści się olśniewająca sypialnia, przestronna łazienka, salon, jadalnia oraz taras, z którego rozpościerają się cudowne widoki na czyste niebo, piaszczyste plaże i błękitną wodę.

W hotelu Pitrizza można także liczyć na najwyższej jakości 5-gwiazdkowe usługi. Prywatne solarium, basen, lokaj ? to tylko niektóre z udogodnień, które czekają na gości hotelu. Warto przyjechać tutaj zwłaszcza w miesiącach maj-wrzesień, kiedy to odbywa się Porto Cervo Wine & Wine Festival. Jest to huczna impreza, podczas której serwowane jest najlepsze włoskie wino oraz jedzenie. Dodatkowo bez przerwy odbywają się tradycyjne przedstawienia czy koncerty, na których były już takie sławy jak Elton John czy Robbie Williams.

Więcej na temat luksusowych hoteli i egzotycznych podróży przeczytacie w portalu lifeandmore.pl

Exit mobile version