Złoto brązowy makijaż na wieczór

 złoto i brąz makijaż235Złoto brązowy makijaż oczu może uwieść niejedno męskie serce. Złoty to niezwykle efektowny kolor. Jego blask kojarzy się z elegancją i luksusem.

Dlatego to wręcz idealny kolor do makijażu wieczorowego. Szczególnie ciekawy efekt uzyskamy używając brokatowego cienia do powiek. Całość uspokoi nieco, oraz doda głębi kolor brązowy. Makijaż ten można wykonać w zaciszu własnej łazienki. Jest on bowiem bardzo łatwy i nie wymaga zbyt wielu umiejętności. Nie potrzeba także specjalistycznych narzędzi i kosmetyków. Wystarczą trwałe cienie do powiek, oraz eyeliner w płynie”. Mówi nam Pani alina z Kliniki medycyny estetycznej w Katowicach – https://estetycznakatowice.pl/

Jak to zrobić? Oto nasza instrukcja krok po kroku

złoto i brąz makijażKrok 1.

Tuż nad linią rzęs, oraz w załamaniu powieki rysujemy kreskę. Do tego celu potrzebna jest kredka do oczu w kolorze brązowym. Ważne jest, aby kredka była miękka, ponieważ ułatwi to jej rozcieranie.

złoto i brąz makijażKrok 2.

Narysowane kreski delikatnie rozcieramy pędzelkiem, bądź gąbką. W drogeriach można kupić specjalne stożkowe gąbki przeznaczone właśnie do tzw. blendowania.

złoto i brąz makijaż23Krok 3.

Na górną powiekę nakładamy zloty cień do powiek. Aplikujemy kosmetyk ostrożnie, tak by nie przykryć w całości brązowej kredki Między kolorami nie powinno być jednak żadnych przerw.

złoto i brąz makijaż4Krok 4.

Na górnej powiece rysujemy cienką, acz wyrazistą kreskę przy pomocy eyelinera. Kreska powinna nieco wychodzić w stronę skroni.

Teraz wystarczy jedynie umalować rzęsy. Na wieczór polecamy także przyklejenie sztucznych rzęs. W przypadku wieczorowego makijażu możemy pozwolić sobie także na mocniejszy kolor ust. Do złota i brązu świetnie będzie pasowała soczyście czerwona szminka. Życzymy miłe zabawy!