Zdobiona filiżanka pasująca do twojego stylu i osobowości

filiżanka

Filiżanki Deviehl są nowatorskimi produktami jedynymi w swoim rodzaju. Na pomysł stworzenia unikatowych filiżanek wpadli właściciele spółki. Obecnie są one najbardziej pożądanymi filiżankami na świecie, co wnika z luksusowego charakteru i niezwykłej estetyki.

Projekt filiżanki został opracowany z uwzględnieniem wszystkich parametrów wpływających na przyjemność spożywania kawy ? charakterystyczny, stożkowy kształt i odpowiedni materiał umożliwiający utrzymanie optymalnej temperatury wpływają na rozproszenie aromatu oraz powstanie pianki. Unikatowa filiżanka od Deviehl sprawia, że codzienny rytuał, bez którego trudno sobie wyobrazić dzień staje się bardziej luksusowy.

Filiżanka jest idealna dla osób, które poszukują czegoś wyjątkowego na swój jacht, albo do prywatnego odrzutowca, ponieważ jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Można od razu kupić cały serwis wykonany zgodnie z oczekiwaniami klienta. Deviehl oferuje klientom możliwość zaprojektowania serwisu zgodnie z własnymi preferencjami i pomysłami, dostosowanych do miejsca przeznaczenia (np. salonu, jachtu itd.).

Po przedstawieniu zdjęć wnętrz, wyborze kolorów i materiału rozpoczyna się proces konsultacji w zakresie projektu ? to pierwszy krok w kierunku wykonania unikatowej, luksusowej zastawy. Uwagi klienta są brane pod uwagę, a na ich podstawie grafik przygotowuje szkice w formacie 2D w ciągu 48 godzin. Jako klient możesz je zaakceptować, albo wprowadzić odpowiednie poprawki.

Następnie klient otrzymuje projekt zastawy w 3D, aby zobaczyć, jak zamówione filiżanki będą rzeczywiście wyglądały. W zależności od stopnia złożoności projektu proces produkcji może trwać przez okres od 2 tygodni do 6 tygodni.

Główną zaletą oferty jest bezsprzecznie to, że ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. Masz też możliwość spersonalizowania swoich filiżanek poprzez wygrawerowanie swoich inicjałów, albo w przypadku, gdy chcesz stworzyć coś bardziej ekstrawaganckiego ? zdecydować się na malowidła, albo wykonanie filiżanek z surowego drewna. Deviehl gwarantuje, że każda filiżanka zostanie wykonana przez rzemieślników pracujących dla Royal Worcester malujących porcelanę albo przez specjalistów, którzy opanowali sztukę rzeźbienia w drewnie do perfekcji. Bardzo ważne jest też to, że jako klient możesz na każdym etapie projektowania zgłaszać swoje sugestie.

Największą radość sprawia mi zobaczenie zadowolenia na twarzy klienta podczas odbioru gotowego projektu ? mówi Jonathan Strauss, jeden z właścicieli Deviehl. Poprzez współpracę klienta z zespołem Deviehl powstają luksusowe filiżanki, które sprawdzą się także w roli prezentu.

Exit mobile version